index
Novinky    |    O klubu    |    Staňte se členem    |    Ohlasy    |    Ke stažení    |    Kontakty

Dnes je 15.12.2017

Co hrajeme v kině Vlast? Klikněte a víte!

>Kompletní program kina<

>Program filmového klubu<

18.12. 19:00 Thelma
19.12. 19:00 Cesta na Měsíc

Novinka: Ve film. klubu hrajeme vždy. Tedy i pro jednoho a více diváků!

Podporujeme Sweetsen fest:

Chcete si koupit průkaz člena filmového klubu? Navštivte:

Antikvariát Pod Svícnem

Chci dostávat program a novinky klubu e-mailem:

Zde zadejte Váš e-mail:

Kino Vlast je členem sítě:

Projekty - činnost Filmového klubu Frýdek-Místek

Filmový klub ve Frýdku-Místku provozuje občanské sdružení Společnost pro podporu a rozvoj kina Vlast. S projektem a nabídkou na obnovení filmových projekcí v kině Vlast přišlo občanské sdružení již v roce 2001. Ve spolupráci s městskými kulturními zařízeními se občanskému sdružení podařilo v rekonstruovaném kině Vlast vytvořit základy kvalitní klubové scény.

Oficiální znovuzahájení činnosti Filmového klubu Frýdek-Místek proběhlo na jaře roku 2003.

Filmový klub Frýdek-Místek je jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice. Již v roce 2003 měl mimo stovek nepravidelných návštěvníků téměř 350 členů. Průměrná návštěvnost na představeních se pohybuje vysoko nad celorepublikovým průměrem. Asociace českých filmových klubů řadí frýdecko-místecký klub mezi nejlepší v republice.
Filmový klub se pravidelně účastní putovní filmové přehlídky Projekt 100, pořádá žánrové přehlídky, profily režisérů, diskuze s tvůrci, výstavy a projekce s doprovodným programem.

Filmový klub připravuje pro své členy informační brožury, plakáty, spravuje webové stránky www.kinovlast.cz s aktualními informacemi o klubovém dění a v neposlední řadě zajišťuje odborné lektorské úvody před projekcemi.

Filmový klub připravuje ve spolupráci s místními středními školami a Ministerstvem školství projekt Film a škola.

zpět   |   nahoru   |   domů